Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Product Type | Accessory |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.24 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002076 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.24 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Colour | White |
| Option for Models | M3205-LVE,M3206-LVE,P3245-LVE,P3245-LVE-3,P3245-VE |
| Category Code | NCC |


