Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AXIS | Вес: | 0.32kg |
|---|
| Product Type | Accessory |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 28 cm |
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.44 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003724 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.44 kg |
| Unit Net Weight | 0.32 kg |
| Option for Models | M3064-V, M3066-V, M3067-P, M3068-P, M3075-V |
| Category Code | NCC |


