Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.079 kg |
| Shipping Box Width | 17.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008859 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.08 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Included Accessories | Installation Guide, drill template, Gasket C M20, kit for changing between compatible cameras |
| Category Code | NCC |


