Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.903 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00429 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.903 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Dimensions | 111 x 42 x 147mm |
| Category Code | NCC |


