Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.102kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.18 kg |
| Shipping Box Width | 11.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007781 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.18 kg |
| Unit Net Weight | 0.102 kg |
| Dimensions | 24 x 57 x 129 mm |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| Included Accessories | Installation Guide, AVHS authentication key, Digital AXIS Camera Station license key, power connector, I/O connector, velcro |
| Microphone | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -20 °C to 50 °C |
| Category Code | NCC |


