Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.123 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00048 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.123 kg |
| Category Code | NCC |


