Net Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.17kg |
|---|
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.48 kg |
| Shipping Box Width | 1.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0018 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.48 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | NCC |


