Media Convertors &Modules
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.016kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 5.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.018 kg |
| Shipping Box Width | 1.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.376e-006 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.018 kg |
| Unit Net Weight | 0.016 kg |
| Category Code | MCO |


