Media Convertors &Modules
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.354 kg |
| Shipping Box Width | 16.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002228 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.354 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| 10Base-T / 100Base-TX | 2 |
| Cable distance | 20km |
| Category Code | MCO |


