Media Convertors &Modules
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35 cm |
| Shipping box quantity | 30 |
| Shipping Box Weight | 15.1 kg |
| Shipping Box Width | 43 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002609 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.503 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| RJ45 | 1 |
| SFP | 1 |
| Category Code | MCO |


