Antennas And Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MIKROTIK | Вес: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.45 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00084 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.45 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Category Code | WAE |


