3G/4G Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.196 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006413 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.196 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Dimensions | 94×56.7×19.8mm |
| Included Accessories | Micro USB Cable, 2000mAh Battery, Quick Installation Guide |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Android | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| iOS | Yes |
| Network Device Type | Wireless Router |
| MacOS | Yes |
| Data transmission speed | 300 Mbps |
| Antenna Type | Built-in |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| DHCP | Yes |
| Category Code | WR3 |


