3G/4G Routers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.63 kg |
| Shipping Box Width | 22.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004882 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.63 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Dimensions | 202 × 141 × 33.6 mm |
| Included Accessories | Power Adapter RJ45 Ethernet Cable |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz |
| Wireless Transmit Power | 20 dBm |
| Power supply requirements | 9V/0.85A |
| Network Device Type | Router |
| Data transmission speed | 300 Mbps |
| 10/100M | 4 |
| Number of antennas | 2 |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| Category Code | WR3 |


