NAS
Техническая спецификация товара
| Производитель: | QNAP |
|---|
| Shipping Box Depth | 42.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 39 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 7.8 kg |
| Shipping Box Width | 29.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0489 cubm |
| Unit Gross Weight | 7.8 kg |
| Category Code | STS |


