NAS
Техническая спецификация товара
| Производитель: | QNAP | Вес: | 7.27kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 34 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 8.7 kg |
| Shipping Box Width | 33.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.04898 cubm |
| Unit Gross Weight | 8.7 kg |
| Category Code | STS |


