NAS
Техническая спецификация товара
| Производитель: | QNAP | Вес: | 2.01kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.52 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02386 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.52 kg |
| Unit Net Weight | 2.01 kg |
| Dimensions | 169 × 160 × 219 mm |
| Power consumption | 26.7 Watts |
| USB 3.2 | 3 |
| RJ45 | 2 |
| Memory type | DDR3 |
| CPU | AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL214, 4-core, 1.7GHz |
| USB | Yes |
| Power supply requirements | 90W Adapter, 100-240V |
| Desktop/pedestal | Yes |
| Memory | 2 GB |
| Flash memory (ROM) | 512 MB |
| HDD Tray | 4x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| LAN | Yes |
| NAS features | Ready-to-go |
| Number of drives/bays | 4 |
| Status | Yes |
| Supported drives | 3.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA solid state drives |
| HDD | Yes |
| Category Code | STS |


