PC Mounts and Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.32 kg |
| Shipping Box Width | 11.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005973 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.32 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Fits Models | Dell Precision Compact VESA Mount |
| Category Code | PCA |


