PC Mounts and Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.55kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.609 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000676 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.609 kg |
| Unit Net Weight | 0.55 kg |
| Colour | Black |
| Depth | 2 mm |
| Height | 120 mm |
| Width | 260 mm |
| Category Code | PCA |


