PC Mounts and Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Вес: | 1.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.693 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005751 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.69 kg |
| Unit Net Weight | 1.5 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | PCA |


