PC Mounts and Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.37 kg |
| Shipping Box Width | 18.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007169 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.37 kg |
| Unit Net Weight | 2 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | PCA |


