Operating Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MICROSOFT | Вес: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 7.897e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Architecture (SW) | 64-bit |
| ItemName | Win Home 10 64Bit Russian 1pk DSP OEI DVD |
| License quantity | 1 |
| Localization | Russian |
| Manufacturer code | KW9-00132 |
| Media Type | DVD |
| Platform | Windows 10 |
| Software License Type | OEM |
| Category Code | OWI |


