Memory DIMM
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CRUCIAL | Вес: | 0.035kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.052 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001251 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.052 kg |
| Unit Net Weight | 0.035 kg |
| Colour | White |
| Nominal voltage | 1.35 V |
| Frequency speed | 3200 MHz |
| Memory type | DDR4 |
| CL | 16 |
| Memory module capacity | 8GB |
| Module form factor | 288-pin DIMM |
| Number of modules | 1 |
| Total capacity | 8GB |
| Memory series | Ballistix |
| Performance | Gaming |
| Category Code | MEM |


