Memory DIMM
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PATRIOT | Вес: | 0.018kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.028 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001402 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.028 kg |
| Unit Net Weight | 0.018 kg |
| Nominal voltage | 1.2 V |
| Frequency speed | 2666 MHz |
| Memory type | DDR4 |
| CL | 19 |
| Memory module capacity | 4GB |
| Module form factor | 288-pin DIMM |
| Total capacity | 4GB |
| Memory series | Signature Line |
| Category Code | MEM |


