Memory DIMM
Техническая спецификация товара
| Производитель: | KINGSTON | Вес: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.12 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003281 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.12 kg |
| Category Code | MEM |


