Memory DIMM
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PATRIOT | Вес: | 0.065kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.152 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003375 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.152 kg |
| Unit Net Weight | 0.065 kg |
| Colour | Black / Red |
| Nominal voltage | 1.35 V |
| Frequency speed | 3733 MHz |
| Memory type | DDR4 |
| CL | 17 |
| Memory module capacity | 8GB |
| Module form factor | 288-pin DIMM |
| Number of modules | 2 |
| Total capacity | 16GB |
| Memory series | Viper 4 |
| Performance | Gaming |
| Memory timings | 17-21-21-41 |
| Category Code | MEM |


