Memory DIMM
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PATRIOT | Вес: | 0.096kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 1.6 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007866 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.16 kg |
| Unit Net Weight | 0.096 kg |
| Nominal voltage | 1.35 V |
| Frequency speed | 3000 MHz |
| Memory type | DDR4 |
| CL | 16 |
| Memory module capacity | 8GB |
| Module form factor | 288-pin DIMM |
| Number of modules | 2 |
| Total capacity | 16GB |
| Memory series | Viper Steel |
| Performance | Gaming |
| Memory timings | 16-18-18-36 |
| Category Code | MEM |


