Memory DIMM
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CRUCIAL | Вес: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 38 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 100 |
| Shipping Box Weight | 2.8 kg |
| Shipping Box Width | 30 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001026 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.028 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Nominal voltage | 1.2 V |
| Frequency speed | 2400 MHz |
| Memory type | DDR4 |
| CL | 17 |
| Memory module capacity | 16GB |
| Module form factor | 288-pin DIMM |
| Number of modules | 1 |
| Category Code | MEM |


