Mainboards for Intel CPUs
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GIGABYTE |
|---|
| Shipping Box Depth | 34.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.09 kg |
| Shipping Box Width | 27.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00764 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.09 kg |
| Category Code | MBI |


