Mainboards for Intel CPUs
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.167 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004975 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.17 kg |
| Category Code | MBI |


