Mainboards for Intel CPUs
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GIGABYTE |
|---|
| Shipping Box Depth | 33 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.049 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004719 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.05 kg |
| Category Code | MBI |


