Mainboards for AMD CPUs
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GIGABYTE |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.121 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008492 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.12 kg |
| Category Code | MBA |


