Mainboards for AMD CPUs
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GIGABYTE |
|---|
| Shipping Box Depth | 35.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.603 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009052 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.6 kg |
| Category Code | MBA |


