HDD/SSD Mounting
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRANSCEND | Вес: | 0.029kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004025 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.029 kg |
| Colour | Silver |
| Form Factor | M.2 |
| Category Code | HDA |


