HDD/SSD Mounting
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.038kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.18 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001396 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.18 kg |
| Unit Net Weight | 0.038 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 102 x 37 x 10 mm |
| Category Code | HDA |


