HDD/SSD Mounting
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.168 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000525 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.168 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 122 x 78 x 14 mm |
| Form Factor | 2,5" |
| Category Code | HDA |


