HDD/SSD Mounting
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.29kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.444 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002128 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.444 kg |
| Unit Net Weight | 0.29 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 130 x 80 x 70 mm |
| Category Code | HDA |


