HDD/SSD Mounting
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.123kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.15 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000952 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.15 kg |
| Unit Net Weight | 0.123 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | HDA |


