Desktop PC PSU
Техническая спецификация товара
| Производитель: | XILENCE | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 51 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 18.85 kg |
| Shipping Box Width | 47 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004554 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.89 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| PSU | ATX 2.31 |
| PFC | Passive |
| PSU Output Power | 600 Watts |
| Pallet quantity | 300 |
| Cooling System | 12cm fan |
| Category Code | PSU |


