Desktop PC PSU
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CHIEFTEC | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.538 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0055 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.54 kg |
| Unit Net Weight | 2 kg |
| Colour | Black |
| PSU | ATX 2.3 |
| PFC | Active |
| PSU Output Power | 750 Watts |
| Cooling System | 14cm fan |
| Efficiency | 80 PLUS GOLD |
| Category Code | PSU |


