Desktop PC PSU
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CHIEFTEC | Вес: | 1.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.355 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00475 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.35 kg |
| Unit Net Weight | 1.8 kg |
| PSU | ATX 2.3 |
| PFC | Active |
| PSU Output Power | 750 Watts |
| Cooling System | 12cm fan |
| Category Code | PSU |


