Desktop PC PSU
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CHIEFTEC | Вес: | 0.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 15.7 kg |
| Shipping Box Width | 19.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004387 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.57 kg |
| Unit Net Weight | 0.9 kg |
| PSU | ATX 2.3 |
| PFC | Active |
| PSU Output Power | 700 Watts |
| Cooling System | 12cm fan |
| Category Code | PSU |


