Desktop PC PSU
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CHIEFTEC | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.746 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003795 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.75 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| PSU | ATX 2.3 |
| PFC | Active |
| PSU Output Power | 650 Watts |
| Cooling System | 12cm fan |
| Efficiency | 80 PLUS |
| Category Code | PSU |


