Desktop PC PSU
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CHIEFTEC | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 15.3 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006683 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.55 kg |
| Unit Net Weight | 2 kg |
| Colour | Black |
| PSU | ATX 2.3 |
| PFC | Active |
| PSU Output Power | 650 Watts |
| Cooling System | 14cm fan |
| Efficiency | 80 PLUS GOLD |
| Category Code | PSU |


