Desktop PC PSU
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CHIEFTEC | Вес: | 0.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 15.1 kg |
| Shipping Box Width | 45.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004825 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.51 kg |
| Unit Net Weight | 0.9 kg |
| PSU | ATX 2.3 |
| PFC | Active |
| PSU Output Power | 600 Watts |
| Cooling System | 12cm fan |
| Category Code | PSU |


