CPU Coolers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS | Вес: | 1.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.77 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01002 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.77 kg |
| Category Code | COC |


