CPU Coolers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | COOLER MASTER | Вес: | 0.634kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.904 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00368 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.904 kg |
| Unit Net Weight | 0.634 kg |
| Model name | Hyper 212 LED |
| Air flow | 66.3 cfm |
| Noise level, max | 31 dB |
| Socket | LGA1150/LGA1151/LGA1155/LGA1156/LGA2011/LGA2011-3/LGA775/SAM2/SAM2+/SAM3/SAM3+/SFM1/SFM2/SFM2+ |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 Watts |
| Category Code | COC |


