CPU Coolers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.37kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 62.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 30 |
| Shipping Box Weight | 13.8 kg |
| Shipping Box Width | 37.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001797 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.46 kg |
| Unit Net Weight | 0.37 kg |
| Model name | X Dream i117 |
| Air flow | 36.5 cfm |
| Noise level, max | 19 dB |
| Socket | LGA775 |
| Thermal Design Power (TDP) | 70 Watts |
| Description2 | CPU fan COOLER MASTER X Dream i117 (RR-X117-18FP-R1) Socket 1150/1155/1156/775 3pin TDP 95W |


