CPU Coolers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NZXT | Вес: | 0.88kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.4 kg |
| Shipping Box Width | 21.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007747 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.4 kg |
| Unit Net Weight | 0.88 kg |
| Dimensions | Radiator: 152 x 120 x 32mm; CPU Water Block: 65 x 65 x 48mm |
| Noise level, max | 36 dB |
| Socket | LGA1150/LGA1151/LGA1155/LGA1156/LGA1366/LGA2011/LGA2011-3/LGA2066/SAM1/SAM2/SAM2+/SAM3/SAM3+/SAM4 |
| Category Code | COC |


