Cooling Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | COOLER MASTER | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.037 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000437 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.037 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Colour | Gold |
| Model name | IC-Essential E2 |
| Description2 | THERMAL PASTE COOLER MASTER IC-Essential E2 (RG-ICE2-TA15-R1) |
| Category Code | COA |


