Cooling Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NZXT | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.16 kg |
| Shipping Box Width | 7.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004587 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.16 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Colour | Black |
| Model name | AC-2RGBC-B1 |
| Category Code | COA |


